Тра

«Вихід із конфліктних ситуацій»

15 травня 2020 року для студентів 117, 107 ( спеціальностей “Українська мова і література”, “Психологія”), 167 спеціальності “Спеціальна освіта. Логопедія”, 317 та 327 спеціальності “Психологія”, 597 групи спеціальності “Соціальна робота” факультету педагогіки та психології та 2 курсів механіко-математичного факультету був проведений майстер-клас онлайн на тему “Вихід із конфліктних ситуацій”.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова та студентки практиканти Катерина Широких і Аліна Тесля.

Мета заняття: надати можливість учасникам майстер-класу онлайн отримати досвід конструктивного розв’язання конфліктних ситуацій.

Під час майстер-класу студенти навчалися методам знаходження розв’язання конфліктних ситуацій; завдяки практичним вправам тренера допомогли учасникам навчитися неупередженого оцінювати конфліктні ситуації.

За допомогою проходження методики Конфліктної поведінки студенти зрозуміли свою поведінку, як зменшити її конфліктогенність (зняти конфліктність у осо­бистісно емоційній сфері).

Також студенти були проінформовані щодо теоретичних знань, а саме: поняття конфлікту, стадіях розвитку конфлікту, причин сварок та основних рекомендацій, як уникнути конфліктних ситуацій.

Учасники були дуже активними, висловлювали власні думки та ділилися своїм досвідом щодо уникнення конфліктів.