Тра

Диспут для небайдужих студентів на тему: «Патріот чи маргінал»

15 травня в межах Всеукраїнської науково-практичної конференції «Наука. Студентство. Сучасність. Військово-патріотичне виховання молоді: традиції, досвід, проблеми та перспективи» засобами інтернет-платформи ZOOM відбувся диспут для небайдужих студентів на тему: «Патріот чи маргінал». Ведуча заходу – старший викладач кафедри педагогіки та інклюзивної освіти Олена Дрозд.

Цікавою і змістовною була дискусія після перегляду відео ТНМК «Історія України за 5 хвилин», адже молодь шукала символи національної самосвідомості українського народу. Учасники диспуту називали асоціації, які викликає у них поняття «патріот», дізналися про головні ознаки маргінальної особи. Також студентам було запропоновано опитувальних «Я та інші», за результатами якого стало зрозуміло, що всі ми – патріоти своєї Батьківщини.