Тра

Онлайн майстер-клас «Тайм-менеджмент. Управління часом»

18.05.2020 року для студентів 317 та 327 групи спеціальності “Психологія”, 597 групи спеціальності “Соціальна робота” та 228 групи спеціальності “Дошкільна освіта” факультету дошкільної та початкової освіти був проведений онлайн майстер-клас “Тайм-менеджмент. Управління часом”.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна та студентки практиканти Ткаченко Єлизавета та Кривенко Ірина.

В результаті майстер-класу студенти мали змогу сформувати навички ефективного управління часом; навчилися постановці цілей по SMART; за допомогою практичним рекомендаціям тренерів змогли розставити пріоритети при постановці цілей і завдань, що впливають на плинність нашого часу.

Дякуємо усім за активну участь у занятті, небайдужість до цієї досить актуальної проблеми сьогодення, за ваші коментарі та відгуки.

До нових зустрічей!