Тра
2020

Онлайн семінар щодо моніторингу якості освітніх програм спеціальностей Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського

15 травня 2020 року відбувся он-лайн семінар щодо моніторингу якості освітніх програм спеціальностей Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського за участі відділу ліцензування та акредитації та гарантів освітніх програм.

На он-лайн семінарі, Данік Н.В., – керівник відділу ліцензування та акредитації – довела до відома учасників необхідність постійного перегляду та оновлення освітньої програми, зокрема для успішного проходження процедури акредитації освітньої програми. Також наголошено було на правильності заповнення матриць освітньої програми:
– матриця відповідності програмних компетентностей освітнім компонентам освітньої програми;
– матриця забезпечення програмних результатів навчання (ПРН) відповідним компетентностям освітньої програми.

Крім того, було акцентовано увагу на якісній процедурі вибору студентами вибіркових дисциплін. І оголошено про проведення опитування викладачів університету щодо необхідності введення силабусів до навчально-методичного забезпечення дисциплін.

Гаранти освітніх програм активно обговорювали тему, ділилися досвідом та пропозиціями, ставили запитання.