Тра

«Психологія здорового харчування»

19 травня 2020 року був проведений онлайн майстер-клас з теми “Психологія здорового харчування” зі студентами 2-4 курсів спеціальності “Психологія”, 597 групи спеціальності “Соціальна робота” факультету педагогіки та психології.

Тренерами виступили керівник Гулькова Дар’я Сергіївна, студенти практиканти Трибухіна Ольга та Грабовська Олександра.

Під час заняття студенти формували усвідомлення цінності здоров’я як основи для успішної реалізації життєвих цінностей. За допомогою вправам актуалізували відчуття важливості здорового харчування і необхідності дбайливого і необхідного ставлення до власного здоров’я та життя.

Під час майстер-класу студенти були проінформовані щодо факторів ризику булемії або анорексії;

Тренера допомагали на протязі онлайн майстер-класу усвідомленню власної поведінки і способу життя як найважливішого фактора, що впливає на здоров’я людини.

Дякуємо усім за активну участь та небайдужість до власного здоров’я.