Тра

«Моя самооцінка»

21 травня 2020 року пройшов майстер-клас онлайн “Моя самооцінка” для студентів 2-5 курсів факультету педагогіки та психології спеціальності “Соціальна робота” та “Психологія”.

Тренерами виступила керівник Центру психологічної служби Дарья Гулькова, студентки практиканти Вікторія Німченко та Аліна Кузьменко.

Самооцінка є суб’єктивним поглядом на власну особистість. Занижена самооцінка – це послаблення почуттів гідності, а завищена – почуття переваги та зверхності.

Учасники заняття виконували завдання для покращення власної самооцінки, які пізніше аналізували тренери та коментувала група.

Особи з вищою самооцінкою перебувають у кращому психічному стані, легше вирішують свої проблеми та легше досягають цілей. На відміну від цього, низька самооцінка створює проблеми адаптації до навколишнього середовища.

Дане заняття учасникам дуже сподобалося, вони вязли на замітку декілька вправ, які здатні підвищити їхню самооцінку та допомогти любити і приймати себе такими, якими вони є.

Дякую всім за участь!