Тра

«Діалог двох культур»

27 травня 2020 року для студентів із Туркменістану кафедрою англійської мови і літератури проведено студентський флешмоб «Діалог двох культур», присвячений Дню Конституції Туркменістану і Державного прапора Туркменістану, який святкувався 18 травня.

Захід почався у гуртожитку, де іноземні студенти демонстрували через соціальні мережі національну символіку (флаг Туркменістану, національний одяг, страви тощо). Продовжився флешмоб разом із куратором доц. Ганною Юріївною Садовою у Миколаївському міському краєзнавчому музеї, де іноземних відвідувачів було ознайомлено із історією та традиціями Миколаївщини. До зустрічі долучилася бібліотека МНУ імені В.О. Сухомлинського, яка надала студентам посилання на інформацію щодо особливостей культури України.

Гости з Туркменістану із великим задоволенням ділилися інформацією про самобутність їхнього народу та країни та проявили велику зацікавленість до символіки, культури, історії та традицій українського народу.