Тра

Дистанційно! Науково! Перспективно!

У канун днів науки студенти спеціальності Прикладна лінгвістика вкотре довели, що наукові перспективи за молодістю, бажанням саморозвиватися та самовдосконалюватися. В умовах карантину студентам-лінгвістам довелося опанувати нові наукові напрямки прикладного мовознавства, вагоме місце серед яких посідає дискурсологія. Рекламний дискурс, політичний, конфесійний стали предметом обговорення на предмет їх особливостей, практичних потреб та умов формування у рамках онлайн презентації наукових проектів. Цікаві думки, сміливі ідеї, перспективні форми реалізації функціонування сучасної реклами незабаром на сторінках соцмереж.