Вер
2015

Літня школа Google Україна «Програма цифрового перетворення Миколаївської області»

Наприкінці серпня викладач кафедри комп’ютерної інженерії Лук’янчіков С. Д. разом із студентами проходили навчання у літній школі Google Україна «Програма цифрового перетворення Миколаївської області». Основна мета – ознайомлення студентів та викладачів з основними програмами Google: Gmail, Google контакти і т.п. Представники Google Україна додали всіх учасників до спільноти «Навчаємось з Google».

Протягом навчання студенти вивчали програму Goggle map maker, яка дає змогу власноруч вводити певні зміни до карти Google, якщо інформація на карті не є точною. Також всіх ознайомили з фотосферами: що таке фотосфера, як створюються фотосфери, які необхідно мати пристрої для створення фотосфер.

Наприкінці навчання організатори та представники фірми Google нагородили найактивнішіх. Братів Палько нагородили фірмовим термосом з назвою Google Partners.

Прес-центр механіко-математичного факультету

3Cтуденти 4 курса Палько К.Ю. і Палько М.Ю.

Старш викладач кафедри КІ Лукьянчіков С.ДСтарший викладач кафедри КІ Лукьянчіков С.Д.

СтудентиСтуденти кафедри КІ

Представники Google  УкраинаПредставники Google  Украина