Чер

Факультет фізичної культури та спорту для найактивніших!

Стати тренером або вчителем фізичного виховання можна, навчаючись за двома спеціальностями, – 014.11 Середня освіта (Фізична культура) та 017 Фізична культура і спорт – на факультеті фізичної культури та спорту Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, якому присвячено п’ятий день нашого онлайн-тижня професій МНУ-FEST.

Для вступу на перший освітній рівень «Бакалавр» необхідно надати сертифікати ЗНО з таких предметів:

Код та назва спеціальності

Бюджетні пропозиції

Небюджетні пропозиції

Державне замовлення Контракт Контракт
014.11 Середня освіта (Фізична культура) 1. Українська мова і література 1. Українська мова і література 1. Українська мова і література
2. Біологія 2. Біологія 2. Біологія
3. Історія України або географія 3. Історія України або географія 3. Історія України або географія
017 Фізична культура і спорт 1. Українська мова і література 1. Українська мова і література 1. Українська мова і література
2. Біологія 2. Біологія 2. Історія України
3. Творчий конкурс 3. Творчий конкурс 3. Творчий конкурс

Творчий конкурс:

1. Біг на дистанцію 100 метрів;
  2. Підтягування на перекладині (хлопці), згинання та розгинання рук в упорі лежачи (дівчата);
  3. Стрибок у довжину з місця.

Мінімальний конкурсний бал сертифікату ЗНО – 100, творчого конкусу – 125.

На базі факультету фізичної культури та спорту Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського функціонує кафедра  військової підготовки.

Кафедра військової підготовки Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського проводить набір громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу за 4 військово-обліковими спеціальностями:

• Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин та підрозділів.
  • Бойове застосування десантно-штурмових, гірсько-піхотних і морської піхоти з’єднань, військових частин, підрозділів.
  • Організація повітрянодесантної підготовки в десантно-штурмових і морської піхоти з’єднаннях, військових частинах, підрозділах.
  • Соціальний психолог.

Термін навчання на кафедрі – 2 роки.

Громадяни, які бажають навчатися на кафедрі військової підготовки, повинні подати дані в електронному вигляді на електронну пошту (kvp_mdu@ukr.net) кафедри військової підготовки за формою:

Для студентів Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського

Прізвище та імя по батькові Рік народження ЗВО курс

Для інших громадян (крім військовослужбовців) не старше 40 років, які мають базову вищу освіту

Прізвище та імя по батькові Рік народження Рік отримання диплому бакалавр

Після закінчення карантину прибути до кафедри військової підготовки за адресою: вул. Колодязна 21 навчальний корпус № 6 та отримати направлення для проходження ВЛК.

Громадянам України, які закінчили повний курс військової підготовки, пройшли навчальні збори, успішно склали державні іспити за програмою підготовки офіцерів запасу, присвоюється первинне звання офіцерського складу «Молодший лейтенант запасу».

Випускники за бажанням можуть проходити службу на офіцерських посадах у:

• Збройних Силах України;
  • Національної гвардії;
  • Служби безпеки України;
  • Національній поліції;
  • інших військових формуваннях.

Адреса відбіркової комісії: м. Миколаїв, вул. Колодязна 21, т-24-70-66, кабінет № 6.

Студенти та випускники факультету фізичної культури та спорту Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського є гордістю не тільки університету, а й України.

Досягни успіхів разом із нами, вступай на факультет фізичної культури та спорту!

Для тих, хто не встиг взяти участь у попередніх днях професій, є можливість переглянути інформацію на офіційному YouTube-каналі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, а також за посиланнями у Facebook та Instagram.