Чер
2020

Отримай професію за покликом серця у Коледжі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського!

Шостий день онлайн-тижня професій МНУ-FEST проведемо разом із Коледжем Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Отримати освіту в коледжі можна за п’ятьма спеціальностями:
1. 072 Фінанси, банківська справа та страхування
2. 081 Право
3. 113 Прикладна математика
4. 123 Комп’ютерна інженерія
5. 231 Соціальна робота

Реєструйтесь для участі за посиланням.
     Початок об 11.00

Пароль: 8SeSS2

Більше інформації можна дізнатись на офіційному сайті Коледжу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, сторінці у Facebook або за номером +38 (099) 516-84-13.

Для тих, хто не встиг взяти участь у попередніх днях професій, є можливість переглянути інформацію на офіційному YouTube-каналі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, а також за посиланнями у Facebook та Instagram.