Тра

«Профілактика інтернет-залежності»

22 травня 2020 року відбувся онлайн майстер-клас на тему “Профілактика інтернет-залежності” для студентів 227, 317, 327 групи спеціальності “Психологія”, 597 групи спеціальності “Соціальна робота” факультету педагогіки та психології та 228 групи спеціальності “Дошкільна освіта” факультету дошкільної та початкової освіти.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова та студентки 3 курсу Любов Хавело та Лариса Гирич.

На занятті були розглянуті такі питання: що таке інтернет-залежність, види інтернет залежностей.
Студенти мали змогу продіагностувати власну інтернет-залежність і дізнатися власний рівень залежності.

На практичній частині майстер-класу були опрацьовані типові шаблони поведінки інтернет-залежних людей, показані практичні прийоми переконання та підбадьорення своїх близьких.

Завершилося заняття відповідями та дискусіями щодо власного досвіду як учасників, так і самих тренерів.