Тра

«Як врятуватися від лінощів»

25 травня 2020 року для студентів 1 курсу спеціальності “Спеціальна освіта. Логопедія”, 3 курсу спеціальності “Психологія” та 5 курсу спеціальності “Соціальна робота” факультету педагогіки та психології був проведений майстер-клас онлайн на тему “Як врятуватися від лінощів”.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова та студентки 3 курсу спеціальності “Психологія” Анастасія Адамова, Катерина Корольова та Ірина Поповська.

На занятті студенти були проінформовані щодо того, що таке лінощі; які причини їх появи, бездіяльності та прокастинації; які є переваги лінощів та як перемогти лінь.

Завдяки завданням відповідали на запитання:
– Чому ми відкладаємо важливі для себе справи?
– Як навчитися мотивувати себе?
– Як ефективно використовувати свій час?
– Які основні поглиначі нашого часу та ресурсів?

Учасники мали змогу відшукати та дослідити власну лінь та виявити внутрішні причини самосаботажу, а також зрозуміли, що з цим можна буде зробити.