Чер

А ти зробив правильний вибір?

У Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського робота не припинялася під час карантину. В онлайн-режимі його працівники надавали інформацію випускникам шкіл міста Миколаєва, Миколаївської області та інших областей України. Із 1 червня по 7 червня 2020 року навчальний заклад запросив усіх охочих відвідати на головному сайті університету «Онлайн-тиждень професій» – «МНУ-FEST».

На тижні професій Коледж, усі факультети МНУ імені В. О. Сухомлинського цікаво, в повному обсязі презентували інформацію про досягнення та здобутки своїх навчальних структурних підрозділів, супроводжуючи її яскравими відео та світлинами.

А для тих, хто своєчасно не встиг долучитися до цієї акції, запрошуємо переглянути всю інформацію на сайті університету: http://mdu.edu.ua/.

«Вечерний Николаев», № 43
Субота-