Чер

«Світ очима жінок та чоловіків»

4 та 5 червня 2020 року за запитом та разом із викладачем Ю. О. Бабаян та студентами 1 курсу всіх факультетів університету був проведений практичний семінар в онлайн-режимі на тему “Світ очима жінок та чоловіків”.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова та студентка практикантка Єлизавета Ткаченко.

Під час семінару учасники заняття мали змогу отримати інформацію про особливості жіночих та чоловічих ролей у стосунках. Позбулися деяких міфів щодо відмінностей чоловіків та жінок. За допомогою простого асоціативного тесту «побачили» свою роль у тандемі «чоловік-жінка». На практиці виробили власну стратегію гармонізації стосунків із близькою людиною за допомогою технік та асоціативних метафоричних карт.

Дане заняття було корисне і для тих, хто тільки збирається будувати близькі відносини, тому що семінар допоміг учасникам усвідомити, чого насправді вони хочуть від майбутніх стосунків.