logo
Миколаївський національний
університет імені
В. О. Сухомлинського


789 ДЕНЬ ВІЙНИ


15
Чер
2020

Робота з метафоричними асоціативними картами в онлайн-режимі

     12 червня 2020 року для студентів 217 ДФН, 317 та 517 ЗФН групи спеціальності “Психологія”, 104 групи спеціальності “Історія та право”, 167 групи спеціальності “Спеціальна освіта, логопедія” факультету педагогіки та психології, факультету фізичної культури і спорту, 103 б групи спеціальності “Тренер обраного виду спорту” був проведений майстер-клас онлайн на тему “Робота з метафоричними асоціативними картами в онлайн-режимі”.

     Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова.

     Цінність МАК як психологічного інструменту полягає в тому, що вони сприяють зниженню рівня захисних реакцій, які можуть актуалізуватись під час роботи.

     Під час онлайн-заняття учасники мали змогу відчути на практиці, що метафоричні карти допомагають створити більш безпечну атмосферу для саморозкриття, можуть допомогти зняти напругу чи тривогу.

     Також під час роботи з МАК студенти створювали власний інтегративний підхід у пошуках ресурсу всередині себе. Крім того, атмостфера онлайн-заняття створила можливості метафоричного моделювання бажаного майбутнього. Студенти були проінформовані щодо основних правил та вимог роботи з МАК, які існують сайти, де можна саморозвиватися, а також які є тренера з арт-трапії.

     Учасникам заняття сподобалося, було багато позитивних вражень та інтсайтів під час мастер-класу онлайн.

     Велика вдячність кожному учаснику, який не байдужий до власного розвитку та пізнання себе.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*