Чер
2020

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «СУЧАСНА ЛОГОПЕДІЯ: ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

19 червня 2020 року викладачі кафедри спеціальної освіти МНУ імені В.О. Сухомлинського організували та провели онлайн Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «СУЧАСНА ЛОГОПЕДІЯ: ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ». Під час проведення конференції відбувся обмін досвідом фахівців у галузі спеціальної освіти з-понад 10 міст України (Київ, Одеса, Херсон, Суми, Кам’янець-Подільський, Полтава, Бердянськ, Дрогобич та інші).

З вітальним словом до учасників конференції виступили співорганізатори конференції доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри логопедії та логопсихології факультету корекційної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Федоренко Світлана Володимирівна, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри логопедії та спеціальних методик Кам’янець-Подільського національного університету Гаврилов Олексій Вікторович та інші. У рамках проведення конференції відбувся звіт з наукової роботи лабораторії диференційованої логодіагностики та логокорекції кафедри спеціальної освіти МНУ імені В. О. Сухомлинського, у ході якого студенти-магістри спеціальності «Спеціальна освіта» представили свої наукові напрацювання. За результатами роботи конференції було прийнято резолюцію.

Щиро дякуємо всім учасникам конференції! Сподіваємося на подальшу активну наукову співпрацю!!!