Чер

Онлайн-тренінг на тему «Особистісні межі. Умій говорити «НІ»

17 червня 2020 року був проведений онлайн-тренінг на тему “Особистісні межі. Умій говорити НІ” для студентів 167 групи спеціальності “Спеціальна освіта.

Логопедія”, 2-3, 5 курсів спеціальності “Психологія”, 2 курсу спеціальності “Історія та право” факультету педагогіки та психології, 4 курсу спеціальності “Філологія. Англійська мова та німецька” факультету іноземної філології.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова та студентка 317з групи Світлана Беляєва.

Метою заняття було визначити поняття «психологічної межі», з’ясування своїх кордонів і правильного розмежування у взаємодії з іншими.

Під час тренінгу студенти за допомогою практичних вправ та рекомендацій тренерів виявляли, де починаються і де закінчуються в учасників їх власні кордони.

Були також запропоновані варіанти ефективної взаємодії та позначення власних кордонів у взаємодії.

Учасникам дуже сподобалися техніки роботи з власними межами та рекомендації надані під час тренінгу.

Протягом заняття жваво велися обговорення, студенти ділилися своїми думками та досвідом щодо відстоювання своїх меж.