Чер

Майстер-клас онлайн із трансформаційною грою «Звезда любви»

17 червня 2020 року для студентів 167 групи спеціальності “Спеціальна освіта.Логопедія”, 317з та 517з групи спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології та 4 курсу спеціальності “Філологія. Українська мова і література. Англійська мова та німецька” факультету іноземної філології був проведений майстер-клас онлайн із трансформаційною грою “Звезда любви”.

Тренером виступила студентка магістр спеціальності “Психологія” Віта Копач.

На занятті була представлена авторська трансформаційна гра «Звезда любви». Заснована на роботі психолога Еріха Фром “Мистецтво любити».

Основна ідея:якщо ми хочемо навчитися любити, ми повинні чинити так само, якщо б ми хотіли опанувати будь-яким іншим мистецтвом, наприклад, музикою, живописом, медициною або інженерним мистецтвом … За допомогою цієї гри студенти мали змогу попрацювати з будь-яким своїм запитом, використовуючи 5 елементів Любові.

Заняття учасникам дуже сподобалося, студенти були активними, ставили багато питань та ділилися своїми враженнями.

Щиро вдячна тренерові за таку можливість демонстрації своєї авторської роботи та незабутні позитивні емоції.