Чер

Онлайн-кінотренінг «Я лідер»

18 червня 2020 року був проведений онлайн-кінотренінг “Я лідер” зі студентами 1, 3-5 курсів спеціальності “Психологія”, 2 курсу спеціальності “Політологія” факультету педагогіки та психології, 1-2 курсу спеціальностей “Дошкільна освіта” та “Початкова освіта” факультету дошкільної та початкової освіти, 2 курсу спеціальності “Комп’ютера інженерія” механіко-математичного факультету.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова та студентка 317з групи Ірина Слюсар.

Під час кінотренінгу обговорювалися такі питання як:
1. Розвиток здатності ефективно взаємодіяти з оточенням.
2. Розвиток активної соціально-психологічної позиції учасників кінотренінгу.

За допомогою перегляду невеличких кінометражок та уривків із фільмів тренери мали змогу створити сприятливі умови для показу, де і в яких умовах можливе виявлення і реалізація лідерського потенціалу.

Студенти також оволоділи знаннями, методиками та формами розвитку власного лідерського та організаторського потенціалу, розглянули різницю між керівниками та лідерами, їх позитивні та негативні сторони.

Також був продемонстрований ряд кінострічок із виявленням лідерського потенціалу.

Учасники залишилися задоволені наприкінці кінотренінгу, панувала доброзичлива атмосфера, всі ділилися своїми враженнями та позитивними емоціями.