Чер

Онлайн-тренінг на тему «Розвиток креативності в умовах карантину»

19 червня 2020 року для студентів практикантів 317з та 517з групи спеціальності Психологія факультету педагогіки та психології був проведений онлайн-тренінг на тему “Розвиток креативності в умовах карантину”.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова та студентки 317з групи спеціальності Психологія Анна Опейда та Ольга Черніговська.

Мета онлайн-тренінгу: ознайомити учасників із широким спектром інструментальних методів отримання нових ідей, подолання інерції мислення та активізації творчого стану, сформувати початкові навички їх застосування на практиці в “домашніх умовах”.

На занятті учасники мали змогу усвідомити власні стратегії та бар’єри креативності.

Освоїли нові методи і стратегії, які допомагають активізувати творче мислення і підвищити його продуктивність.

Тренінг пройшов у досить теплій та позитивній атмосфері, наповненій доброзичливістю, нестандартними підходами до виконання практичних вправ та незвичними ідеями.

Заняття призвело шквал позитивних емоцій та незабутніх вражень.