Чер

Онлайн-кінотренінг на тему «Три сторони почуттів»

19 червня 2020 року був проведений онлайн-кінотренінг на тему “Три сторони почуттів” для студентів 167 групи спеціальності “Логопедія”, 157 групи спеціальності”Музичне мистецтво”, 317з та 517з групи спеціальності”Психологія” факультету педагогіки та психології.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби університету Дар’я Сергіївна Гулькова та волонтер Центру психологічної служби Аліна Крапчіна.

Дане заняття було спрямоване на формування в учасників правильного розуміння понять «дружба», “закоханість” та «кохання».

У процесі перегляду короткометражних відео студенти набували вмінь та навичок, які допоможуть зробити правильний вибір у житті.

За допомогою вправ визначали життєві цінності та моральні принципи особистості.

Дякуємо учасникам за душевну атмосферу, чудовий настрій та бажаємо кожному відшукати у своєму серці місця для дружби, законності та кохання.