Чер

Онлайн-кінотренінг на тему «Моя самооцінка»

23 червня 2020 року для студентів 218 групи спеціальності “Дошкільна освіта” факультету дошкільної та початкової освіти, 217, 317 та 617 групи спеціальності “Психологія”, 167 групи спеціальності “Спеціальна освіта. Логопедія” факультету педагогіки та психології, 240 групи спеціальності “Спеціальна освіта. Хімія і біологія” механіко-математичного факультету був проведений онлайн-кінотренінг на тему “Моя самооцінка”.

Тренером виступила студентка 3 курсу Вікторія Проніна.

“Усі твої результати в житті – це результат якості взаємодії з іншими людьми”

Під час кінотренінгу в режимі онлайн студенти виконували різні вправи і практики, спрямовані на усвідомлення своєї самооцінки.

Упевненість – це основа харизми. Якщо ми носимо маску і боїмося проявляти себе справжнього, то ніхто нам не повірить і ніхто за нами не піде.

Усі наші проблеми в житті прямо пропорційні тому, як важко взаємодіяти з нами.

Пропрацювавши тільки одну впевненість, можна координально змінити свої результати.

Наприкінці заняття учасники усвідомили, що самооцінка, самоповага, впевненість у собі – це риси характеру, які впливають на дуже велику кількість сфер життя. Виправлення цих рис позначиться на житті та самопочутті в цілому.