Чер

Майстер-клас онлайн на тему «Що робити, якщо тебе критикують?»

23 червня 2020 року був проведений майстер-клас онлайн на тему “Що робити, якщо тебе критикують?” зі студентами 356 групи факультету іноземної філології та зі студентами практикантами 2-3, 5 курсу спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби університету Дар’я Сергіївна Гулькова та студентка 3 курсу Анна Колесник.

Мета заняття: ознайомити студентів із соціально-психологічними дослідженнями критики в соціальних групах і навчити їх використовувати різні види критики, не ущемляючи гідності критикованого.

У процесі заняття студенти ознайомилися з поняттями «Критика» та «Зворотній зв’язок», видами і формами критики, техніками сприйняття, реагування та використання критичних зауважень. Навчилися раціонально сприймати критичні зауваження, ознайомилися з методами саморегулювання емоційного стану.

Дякуємо всім за участь!