Лип

Вітаємо з високою оцінкою праці!

Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence презентувала чотирнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2020».

Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського посідає 51 місце (в минулому році університет посів 100 місце), переконливо випередивши всі інші заклади вищої освіти Миколаївської області.

Вітаємо колектив університету із заслуженою оцінкою наукової та педагогічної діяльності та бажаємо нових успіхів та звершень!

Газета «Вечерний Николаев», №49 від 9 липня 2020 року

1. Наталія Сабліна Відповіcти
    Вітаю Вас вже тепер колеги! Це дійсно велика праця та перемога! А також зочу подякувати університету за зміни в моєму житті!!! Моя діяльність як психолога та науковця почалася саме в Вашому університеті