Чер

Кінотренінг на тему «Мотивація-заорука успіху»

25 червня 2020 року був проведений он-лайн кінотренінг на тему “Мотивація-заорука успіху” для студентів 228 та 218групи спеціальності “Початкова освіта” та “Дошкільна освіта” факультету дошкільної та початкової освіти, 217 К, 317 ЗФН, 517 ЗФН групи спеціальності ‘Психологія”, 167 К групи спеціальності “Спеціальна освіта. Логопедія” факультету педагогіки та психології.

Тренером виступила практикант Центру психологічної служби Новікова Анна.

Участь в цьому практичному кінотренінгу допоміг учасникам:
– отримати нові та структурувати наявні знання, вміння та навички формування мотивації;
– розібратися в різних законах мотивації, зрозуміти, що “працює” або ж “не працює”, знайти нові ідеї вирішення своїх ситуацій і зрозуміти, що необхідно зробити для того, щоб підвищити мотивацію;
– зрозуміти і навчитись використовувати на користь собі;
– уникати найбільш розповсюджених помилок в мотивуванні себе.

Студенти усвідомили як можна уникати найбільш розповсюджених помилок в мотивуванні себе, як особистості. За допомогою діагностичному матеріалу оволоділи методами визначення мотивування та знайшли баланс між матеріальними і нематеріальними стимулами, а також розібралися в тому, як всі вони насправді впливають на роботу.