Чер

Тренінг «Робота з агресією»

25 червня 2020 року для студентів 217, 317 ЗФН та 517 ЗФН групи спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології був прведений тренінг в он-лайн режимі на тему “Робота з агресією”.

Тренером виступила студентка 5 курсу Волкова Ольга.

Тренер ознайомила учасників з поняттям агресії та її видами, зокрема біологічно адаптивною, спрямованою на усунення причини загрози, та дезадаптивною, основною метою якої є заподіяння шкоди. Також було запропоновано методику розпізнавання власного гніву й формування способу його опанування.

«Агресія починає формуватися у людини у віці 6 місяців і є результатом впливу дитини на навколишнє середовище для отримання бажаного», — зауважила Ольга Волкова (тренер). У свою чергу, Гулькова Д.С. зазначила, що тренінг покликаний допомогти з’ясувати власні методики взаємодії з агресією.

Присутні дізналися про важливість уміння розібратися в природі власних емоцій, розрізняти відчуття гніву, агресії, злості й керувати ними.