Чер

Онлайн семінар «Стоп насильству в сім’ї»

26 червня 2020 року був проведений онлайн семінар на тему «Стоп насильству в сім’ї » для студентів 2-3, 5 курсів спеціальності Психологія факультету педагогіки та психології.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Гулькова Д.С. та студенти практиканти Садич Ольга, Шелегеда Костянтин та Борисова Наталія.

Мета даного заходу – познайомити учасників і обговорити з ними види і фази насильства, його причини та наслідки, попередити прояви насильства в сім’ї по відношенню до дітей в тому числі.

В результаті проведеного заходу студенти отримали знання про види насильства, практичні навички подолання агресії, усвідомили важливість вміння контролювати власні емоції і почуття.