Лип

Онлайн тренінг «Способи вирішення конфліктів в сім’ї»

29 червня 2020 для студентів 3, 6 курсів спеціальності Психологія, 2 курсу спеціальності “Історія та археологія” факультету педагогіки та психології, 2 курсу спеціальності “Дошкільної освіти” факультету дошкільної та початкової освіти був проведений онлайн тренінг з теми «Способи вирішення конфліктів в сім’ї».

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна та студентка практиканта Нєгру Олена.

Мета тренінгу: допомогти учасникам проаналізувати своє поводження в сім’ї, загострити увагу на позитивних моментах виховання дитини, формах прояви любові до дитини.

На занятті студенти розглянули позитивні та негативні сторони виховного впливу батьків на дитину та сімейних конфліктів, вирішували питання активного слухання.