Вер

Візит до Одеси: філологи знайомилися з культурою міста

З початком нового навчального року студенти філологічного факультету спеціальності «Прикладна лінгвістика» вирішили навідати чарівну Одесу.

Програма була різноманітною: у театрі студенти занурилися у захоплюючий світ балету, поринувши у загадкову історію пригод «Лускунчика», відчули неймовірний страх у моторошному підземеллі та побували в ролі акторів кінофільмів, знятих на Одеській кіностудії імені О. Довженка, насолоджувались досконалими зразками архітектури південної Пальміри.

Дорога додому виявилась по-справжньому «студентською»: в автобусі панувала дружня, майже родинна атмосфера та лунали пісні українських виконавців.

Прикладні лінгвісти залишилися у повному захваті від поїздки та чекають з нетерпінням наступної подорожі Україною.

Прес-центр філологічного факультету

DA4dL8OBerE