Вер
2020

Юлія Леусенко – переможець ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика

Ректорат та професорсько-викладацький склад кафедри української мови і літератури МНУ імені В. О. Сухомлинського вітають студентку 411 групи спеціальності «Середня освіта (Українська мова і література)» Юлію Леусенко та її наукового керівника – доцента Вікторію Баденкову з перемогою й почесним ІІІ місцем Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика! Чергова перемога й чергове підтвердження того, що викладачі нашого університету справжні фахівці своєї справи, а студенти потужний потенціал української філології!