Вер

Тренінг «Формування комунікативної компетентності у майбутніх психологів»

8 вересня 2020 року для студентів 217 групи спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології був проведений тренінг з теми «Формування комунікативної компетентності у майбутніх психологів».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова.

На занятті учасники мали змогу розширити можливості встановлення контакту в різних ситуаціях спілкування; працюючи в парах, на практиці відпрацювали навички розуміння інших людей, себе та взаємин між людьми. Також учасники опановували навички ефективного слухання та активізували процес самопізнання та самоактуалізації.