Вер

Студентські читання «О.О. Потебня у часі та просторі: хронотопна вертикаль»

29 вересня 2015 року на філологічному факультеті відбулися студентські читання «О.О. Потебня у часі та просторі: хронотопна вертикаль», присвячені знаменній даті – 180-тій річниці з дня народження славетного українського вченого-філолога.

Протягом читань заслухано 13 доповідей у яких представлено багатогранність наукових зацікавлень і поглядів «великого українського мисленника-мовознавця» (за висловом В. Симовича), розкрито проблемні мовознавчі питання, пов’язані із дослідженнями мовних одиниць у семантичному, фонетичному та граматичному просторах мови, а також окреслено масштаби впливу О.О. Потебні на вітчизняну та світову славістику.

Прес-центр філологічного факультету