Вер

Тренінг – «У пасці своїх та чужих емоцій»

9 вересня 2020 року зі студентами 328 групи спеціальності «Дошкільна освіта» факультету дошкільної та початкової освіти, 317, 417 групи та випускниками спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології був проведений тренінг з теми «У пасці своїх та чужих емоцій».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова.

На занятті учасники «знайомилися» зі світом власних і чужих емоцій та почуттів, розвивали емоційне самоусвідомлення та компетенції: спостерігали за перебігом емоцій, тілесних відчуттів та думок за допомогою практичних вправ, тесту та метафоричних карт, ідентифікували та аналізували власні емоції, почуття за допомогою вправи «Формула емоцій та почуттів», щоб зрозуміти причини їх виникнення.

Заняття було направлено на покращення самопочуття та психічної стабільності, створення атмосфери гарного настрою.

Дякую всім присутнім за активну участь, щирість у висловлюваннях та своїх проявах.