Вер

Вітаємо наших переможниць!

21 вересня 2020 року о 14:00 в 126 аудиторії на вченій раді університету відбулося нагородження переможців II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Переможцями стали дві наші студентки:

– Катерина Олександрівна Бабаєва (диплом II ступеня у секції «Економіка та менеджмент на водному транспорті»);

– Олена Леонідівна Кишковська (диплом III ступеня у секції «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю»).

Науковим керівником переможниць виступила Тетяна Володимирівна Стройко, яка теж була відзначена двома подяками: «за високий професіоналізм при підготовці наукової роботи переможця II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт», «за керівництво науковою роботою, яка зайняла призове місце у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт».

Переможців нагороджував перший проректор Овчаренко Анатолій Володимирович, який привітав студенток з перемогою та побажав подальших творчих та наукових звершень.