Вер
2015

Науково-практична конференція «Ідеї В. О. Сухомлинського в контексті сьогодення»

З метою урочистого відзначення 97-ї річниці від народження В. О. Сухомлинського 30 вересня 2015 року в Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинському відбулась регіональна науково – практична конференція студентів і молодих учених «Ідеї В. О. Сухомлинського в контексті сьогодення».

З вітальним словом виступили: ректор Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, професор Будак В. Д., декан факультету дошкільної та початкової освіти, професор Степанова Т. М., заступник директора Департаменту освіти, науки та молоді, начальник управління освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Удовиченко О. О., директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, професор Шуляр В. І..

Порядок роботи конференції передбачив пленарне засідання, роботу таких секцій: філософія освіти В. О. Сухомлинського в сучасних умовах, спадщина В. О. Сухомлинського – джерело збагачення сучасної психолого-педагогічної науки, виховання громадянина-патріота в контексті педагогічних ідей В. О. Сухомлинського, підготовка майбутніх педагогів на засадах філософсько-педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського, творче використання педагогічної спадщини В. О. Cухомлинського в практиці роботи сучасних навчально-виховних закладів освіти та підведення підсумків.

PA090504

Прес-центр факультету дошкільної та початкової освіти