Вер

Вітаємо наших першокурсників із «посвятою»!

21 вересня 2020 року в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулась урочиста «посвята» першокурсників. У зв’язку з пандемією «посвята» в студенти пройшла згідно затвердженого графіку по-факультетно в актовій залі університету. До нашого закладу вступило більше 200 юнаків та дівчат.

До першокурсників звернулись перший проректор А. В. Овчаренко, проректор із науково-педагогічної роботи О. А. Кузнецова та викладачі університету, які привітали їх зі вступом до нашого навчального закладу, розповіли про здобутки університету, його історичне минуле та сучасне, побажали першокурсникам швидко адаптуватись у великій університетській родині, міцного здоров’я та успіхів у навчанні.