Вер

Заняття «Настільна гра. Грані 9 світів»

14 вересня 2020 року в рамках Центру психологічної служби було проведено перше із циклів заняття “Настільна гра. Грані 9 світів” зі студентами 3 курсу спеціальності “Дошкільна освіта” факультету дошкільної та початкової освіти і зі студентами 4 курсу спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології.

Тренером виступив студент-магістр спеціальності “Соціальна робота” факультету дошкільної та початкової освіти Корольов Дмитро.

Під час ознайомчої зустрічі учасники були проінформовані щодо різноманітності настільних ігор, які в свою чергу направлені на інтелектуальний розвиток, емоційний розвиток, а також на розвиток комунікативних навичок.

Завдання, які були поставлені на початку гри полягали в:

1) Розширенні знань та умінь студентів про багатство та розмаїття настільних ігор

2) Закріпленні вміння грати в різні ігри

3) Розвитку логічного мислення, уваги, пам’яті

4) Розвитку вміння працювати в команді, об’єднувати зусилля для досягнення спільної мети

5) тренуванні в дотриманні правил гри

6) Розвитку вміння правильно реагувати на ситуації.

Студенти ознайомилися з основними правилами гри, обрали стиль роботи в якому будуть грати, а також героїв.