Вер

Тренінгове заняття з теми «Все про емоційний інтелект»

16 вересня 2020 року в рамках Центру психологічної служби університету було проведено тренінгове заняття з теми “Все про емоційний інтелект” зі студентами 2 курсу факультету фізичної культури і спорту, 3 і 6 курсу спеціальностей “Дошкільна освіта” та “Соціальна робота” факультету дошкільної та початкової освіти, 3-5 курсів спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби університету Гулькова Д.С.

Метою заняття було покращити емоційний стан і настрій учасників.Навчити студентів конструктивно взаємодіяти з оточенням.( рідними,колегами, одногрупниками,підлеглими, клієнтами,керівниками…).

Під час тренінгу студенти дізналися техніки по підвищенню стресостійкості.

За допомогою практичним вправам змогли розпізнавати емоції людей і покращити взаємодію з ними.️

Зрозуміли для чого нам негативні емоції і як з ними взаємодіяти.

Виявили, які емоції витісняються, за допомогою Метафоричним Асоціативним Картам.