Вер
2020

Практичне заняття на тему «Тренінг для тренерів. Формування позитивного Я-образу»

18 вересня 2020 року для студентів 217 групи спеціальності Психологія факультету педагогіки та психології було проведено профорієнтаційне практичне заняття на тему ” Тренінг для тренерів. Формування позитивного Я-образу”.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби університету Гулькова Дар’я Сергіївна.

Мета заняття- сформувати позитивнi структурнi елементи Я- концепцiї у студентів-психологів.

Під час заняття були створені умови для саморозкриття кожного учасника, за допомогою методів дискусії студенти розширили уяву про себе, про свої сильнi сторони, на практиці оволодiли навиками активного спiлкування, розвинули комунiкативні умiння, за допомогою реальних ситуацій, які виникали під час роботи тренерів змогли переглянути всі переваги та недоліки образу тренера, що дало змогу виявити та визначити власні позитивні та негативні якості майбутнього тренера.