Вер

Профорієнтаційне заняття – «Тренінг як напрямок психологічної роботи»

11 вересня 2020 року для студентів 217 групи спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології було проведене профорієнтаційне заняття на тему «Тренінг як напрямок психологічної роботи».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова.

На занятті ми розглядали загальні уявлення про соціально-психологічний тренінг. На практиці відпрацьовували співвідношення понять «групова психотерапія», «групова психокорекція» та «груповий тренінг». Студенти також були ознайомлені зі специфічними рисами та основними парадигмами тренінгу.

Були зацікавлені історією розвитку групових методів практичної психології, основними процедурами роботи Т-груп, груп зустрічей. Обговорювали основні переваги групової форми роботи. Програвали ролі та норми поведінки в групі.