Вер

Трансформаційна гра – «Грані 9 світів»

22 вересня 2020 року в рамках Центру психологічної служби університету була проведена трансформаційна гра «Грані 9 світів» зі студентами 3 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» факультету педагогічних та соціальних наук, 3-4 курсів спеціальності Психологія факультету педагогіки та психології.

Тренером виступив студент-практикант, магістр спеціальності «Соціальна робота» факультету педагогічних та соціальних наук Дмитро Корольов. Задача трансформаційної гри полягала в тому, щоб активізувати учасників на саму форму гри, підтримати позитивну атмосферу в групі, підвищення самооцінки, самопізнання себе через інших.

Гра сприяла самопізнанню особливостей характеру, своїх сильних і слабких сторін, формуванню уміння виробляти бажані риси характеру та виховувати бажання до самовдосконалення.