Вер
2020

Виробнича практика студентів 4 курсу спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології та «Соціальна робота» факультету педагогічних та соціальних наук

21 вересня 2020 року в рамках Центру психологічної служби університету проходять виробничу практику студенти 4 курсу спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології та «Соціальна робота» факультету педагогічних та соціальних наук.

Відбулася зустріч зі студентами, керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова обговорила з практикантами питання стосовно мети, завдань та змісту роботи студентів в рамках Центру психологічної служби університету.

Мета виробничої практики – удосконалити професійні вміння та навички на основі ознайомлення з практичною діяльністю психолога та її теоретичного осмислення.

Завдання практики:

• закріплення і практичне використання теоретичних знань з фахових дисциплін;

• формування професійної ідентифікації майбутніх психологів, їх професійної самосвідомості;

• формування вмінь і навичок для реалізації психодіагностичної, профілактичної, розвивальної та психокорекційної функцій психолога;

• формування та закріплення вмінь складати програму дій на основі самостійно сформульованих гіпотез;

• вивчення технології проведення дослідження. Відповідно до специфіки бази практики практикантам пропонуються різні види та класи завдань професійної діяльності, види умінь та рівні їх сформованості, які представлені у Галузевому стандарті вищої освіти для спеціальності «Психологія».

Після проходження виробничої практики студент повинен знати:

• структуру програми психологічного дослідження;

• етапи проведення психодіагностичного дослідження;

• технологію проведення спостереження;

• технологію розроблення анкет психологічного дослідження;

• технологію проведення інтерв’ю;

• специфіку застосування методу тестування у психодіагностичній діяльності психолога.