Вер

Тренінг – «Згуртування студентського колективу» для першокурсників

22 вересня 2020 року відбувся тренінг «Згуртування студентського колективу», у якому взяли участь студенти першого курсу 107 групи спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології.

Тренер – керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова – під час заходу намагалася досягти оптимального рівня психологічної сумісності колективу, згуртування групи і побудови ефективної командної взаємодії.

Учасники тренінгу ознайомилися з психологічними особливостями функціонування групи, процесом самопізнання, чинниками, що впливають на згуртування команди; студенти оволоділи навичками аналізу індивідуальних і групових проблем, прийомами ефективної взаємодії, умінням працювати в команді; навчилися знаходити подібності в учасників групи для покращення взаємодії між ними, усвідомлювати свою роль та функції в групі.

Тренінг сприяв розвитку комунікативної компетенції студентів, формуванню командного духу шляхом згуртування групи, розвитку відповідальності та внеску кожного учасника у вирішенні спільних завдань, усвідомленню себе частиною команди.

Дві години веселої, невимушеної і водночас ефективної роботи дали змогу кожному учаснику психологічного заходу по-новому подивитися на своїх одногрупників, знайти спільні риси, навчили молодь розуміти й поважати відмінності один одного.

Дорогі першокурсники! У Вас є спільні завдання: навчання в цьому університеті, отримання хорошої освіти, досвіду, провести цікаве дозвілля. Тому пам’ятайте: тільки згуртований колектив досягає багатьох вершин і перемог!