Вер

Семінарське заняття – «Комунікативні уміння та навички»

22 вересня 2020 року для студентів 217 групи спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології було проведено семінарське заняття з теми «Комунікативні уміння та навички».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби університету Дар’я Сергіївна Гулькова.

У ході тренінгу студенти слухали міні-лекції та інформаційні повідомлення, розв’язували завдання, виконували різноманітні вправи, аналізували ситуації. Варто відмітити, що, як показала практика, у ході тренінгу учасники менш охоче брали участь у рольових іграх та розігруванні сценок, оскільки або соромляться, або побоюються насмішок з боку інших учасників. Очевидно, такі ситуації відображають рівень взаємовідносин у колективі. Тому під час проведення заняття було включено вправи-активатори для зняття напруги та розвитку згуртованості.

Завдяки проведеному заняттю студенти стали більш щирими та відвертими, навчилися правильно формулювати свої думки та висловлювати свої почуття, зрозуміли свої переваги та недоліки у навичках знайомства та спілкування з людьми (у тому числі з новими людьми).