Вер

«Учіть спостерігати. Учіть бачити»

28 вересня ми святкуємо день народження Великої Людини – Василя Олександровича Сухомлинського. У його палкому серці жила велика доброта та любов до всього світу. Він не лише навчав, а й прищеплював кожній дитині найкращі людські якості, виховував доброту, чуйність, людяність, патріотизм, любов до батьків, до людей і до рідної землі.

Василь Олександрович Сухомлинський дуже любив дітей, тому і став педагогом. Це справді людина з полум’яним серцем, видатний педагог сучасності. 35 років свого життя він віддав школі. Сухомлинський – заслужений вчитель України, лауреат Державної премії імені Т. Г. Шевченка. З його ім’ям пов’язані збагачення і піднесення педагогічної науки ХХ століття. Велика, самобутня спадщина вченого з плином часу привертає все більше уваги.

Серце В.О. Сухомлинського несло добро і радість всім дітям, з якими він спілкувався. Тому і сьогодні ми знаходимо в його працях відповіді на найбільш хвилюючі питання, які ставить перед ними життя.

Наукова бібліотека МНУ ім. В.О. Сухомлинського підготувала відеоролик педагогічних праць педагога з власних фондів.

Бажаємо приємного перегляду!