Вер

День народження великого педагога В. О. Сухомлинського

28 вересня 2020 р. викладачі ,студенти та співробітники Миколаївського національного університету відзначили 102-у річницю з дня народження видатного вченого, педагога, письменника, публіциста, поета Василя Олександровича Сухомлинського. Ім’я якого з гордістю носить наш навчальний заклад. В цей день до пам’ятника В. О. Сухомлинському були покладені квіти.

З цієї нагоди в університеті був оголошений та проведений конкурс творчих та наукових робіт студентів та молодих учених: «Художня спадщина Василя Сухомлинського в сучасному культурологічному вимірі». Переможці, призери будуть визначені у 8 номінаціях та нагороджені дипломами I, II, III ступенів, а також грошовими преміями.