Вер

Зустріч партнерів проєкту DocHub в Інституті вищої освіти НАПН України

29 вересня 2020р. відбулася відкрита зустріч партнерів у рамках проєкту з розвитку потенціалу вищої освіти Erasmus + «Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні України» / «Structuring cooperation in doctoral research, transferrable skills training, and academic writing instruction in Ukraine’s regions / DocHub» (574 064-EPP-1-2016-1-LT-EPPKA2- CBHE-SP) з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). Зустріч проходила у двох форматах: Дінжос Р.В. представляв університет безпосередньо в інституті Вищої освіти у м.Києві; Мироненко Т.П. та Добровольська Л.С. прийняли участь у роботі групи дистанційно (zoom conference).

Учасники зустрічі обговорили питання імплементації проєкту в своїх установах, а саме: впровадження нових освітніх програм, результати і перспективи акредитації програми третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти та перспективи роботи наукових шкіл та центрів DocHub.