Жов

Тиждень першокурсника

Стало доброю університетською традицією вітати першокурсників із початком студентського життя. На філологічному факультеті з цією метою проводився «Тиждень першокурсника», у межах якого відбулись урочистості та різні культурно-пізнавальні заходи. Привітання керівництва й концертна програма в актовій залі, квест від студентів магістратури з жартівливими настановами та «посвятою в професію», відвідування Миколаївського обласного краєзнавчого музею та Музею імені В. О. Сухомлинського, знайомство й дружні бесіди з тьюторами, проведення кураторських годин – стало своєрідним «знайомством» із університетом, факультетом, професорсько-викладацьким складом, студентством.