Жов

Опановуємо медіапростір: від теорії до практики

Студенти різних курсів спеціальностей «Мова і література англійська/німецька» та «Прикладна лінгвістика» філологічного факультету стали активними учасниками семінару щодо розвитку критичного мислення в цифрову епоху та відкритої лекції «Розвиток медіаграмотності в час інформаційного буму». Експерт із питань комунікації Миколаївського регіонального офісу Юлія Почебут, випускниця спеціальності «Українська мова і література» МНУ імені В. О. Сухомлинського, залучила молодь до обговорення актуальних питань медіасвіту. Учасники дізналися про такі поняття, як факт, фейк, fact-checking, клікбейт, хейтспіч та джинса у медійному просторі, навчилися на практиці розрізняти медійну термінологію, підвищуючи рівень знань з теорії масової комунікації.